Imperium Sportu

Brain Health - Easy Way to Get Smart ! - Pomocy, dziwne samopoczucie 1 dzień Psychodrine

domisia80 - Sob Mar 17, 2018 17:35
Temat postu: Pomocy, dziwne samopoczucie 1 dzień Psychodrine
Pierwszy dzień stosowania Psychodrine, dziwne, negatywne samopoczucie, uczę się, ale jakoś nie zapamiętuję, dwa razy po wstaniu zakrecilo mi się w głowie. Niby mi sie nie chce spac, ale jak mam przyswajać tekst to zamykam oczy i leżę. Nieprzyjemnie się czuję, jestem raczej przygnebiona, zdezorientowane, nic mi się nie chce, jest dziwnie. Czy to minie, czy to tak tylko przez pierwszy dzień czy moze to potrwać dłużej? Kiedy odczuwalne będzie docelowe działanie produktu, efekty opisane w specyfikacji. Przeczekać to? Jest sobota, w poniedziałek musze być skoncentrowana i w pelni zdolna do efektywnego działania.
domisia80 - Sob Mar 17, 2018 23:02
Temat postu: Co się tu dzieje?! No kurwa
Do cholery, co jest. Czlowiek dostaje przesylke i to na tyle! Zadnej obsługi, wsparcia merytorycznego, pomocy... Kilka lat temu jak pytałam czy miałam problem to uzyskiwalam odpowiedź badz pomoc. Pytania na forum pozostają bez odpowiedzi, nawet w dziale Obslugi ludzie pisza po kilka razy ze przesylka nie doszla, ze towar przeterminowany itd i są olewani. Chciałam napisac jeszcze tam ale po tym co tam zobaczyłam widze, ze nie ma sensu. Co to jest!!! Zadnego kontaktu z nikim gdyby cos bylo nie tak? To jest specyficzny towar, podwyzszonego ryzyka, nie moze byc tak ze czlowiek zostaje z tym sam!!!! Ja dzis zle sie czuje i nie wiem co robic, przetrzymac, ile trwa okres adaptacji organizmu?? Co jest?? Gdzie sa jacys moderatorzy??? Gdzie Cyber? Gdzie ludzie po prostu, uzytkownicy??? Co z wami??????
dozer5 - Nie Mar 18, 2018 11:49
Temat postu:
Trzeba mieć świadamość, że wiele preparatów oferowanych przez Cybera jest naładowana różnymi substancjami, które w EU są ograniczone w dostępie . Z tego względu możesz mieć jakąś nietolerancję któregoś s kładnika i stąd złe samopoczucie. Jeśli źle się czujesz po prostu nie stosuj a szczególnie w dniu kiedy musisz być sprawna mentalnie. To masz w kapsułkach czy w proszku? Jeśli w proszku to można spróbować mniejszą dawkę. Nie uważam , że jakiś cudowny środek zrobi z kogoś geniusza. Co najwyżej lekko pobudzi ale to może też kawa, herbata , guarana. U niektórych źle ułożona dieta przy takich środkach wywołuje np spadki cukru albo nadmierne pobudzenie drgawki i zjazdy.
TO NIE JEST PRODUKT DLA KAŻDEGO I NIE MA GO W NORMALNEJ DYSTRYBUCJI Exclamation Idea
domisia80 - Nie Mar 18, 2018 23:28
Temat postu:
Zdaję sobie z tego sprawę, że to specyficzne produkty i nie dla kazdego. Ale moze być tez tak, że to poczatkowa reakcja organizmu i wyprostuje sie to po kilku dniach, zwlaszcza ze nie stosowałam supli, spalaczy od prawie 5 lat, natomiast wcześniej np Thermal PRO tolerowalam w miare dobrze, oczywiście bardzo silnie na poczatku. Wtedy po spalaczu czylam wiecej pewnosci siebie, asertywnosci, kreatywnosci, jasnosci umyslu, szyblosci w mysleniu i dzialaniu itp niz po tym. Dlatego liczyłam na rady znawcow, tych ktorzy stosowali psychodrine i z doświadczenia wiedza jak dziala, moze to po prostu kwestia trzech dni zanim poczuje sie jak w opisie produktu a moze przeviwnie, moze taki stan wogole nie powinien miec miejsca i powinnam odstawic. Nie chce dzialac pochopnie, potrzebuje teraz tego, no i kasa wydana, ale chcialam miec pewnosc, ze obecny stan minie.
dozer5 - Pon Mar 19, 2018 9:41
Temat postu:
Nie napisałaś czy masz proszek czy kapsułki. Ja nie mam żadnych problemów a używam tylko doraźnie. Spróbuj dodać jakiś posiłek z węglowodanami złożonymi w okolicach zastosowania tego i zobacz co się dzieje. Może z wiekiem gorzej tolerujesz takie środki albo jak napisałem masz problem z którymś składnikiem Idea
Ile masz lat?
Przestań wierzyć w opisy produktów w sklepiku, chyba jakąś szkołę skończyłaś więc pomyśl . Poszukaj opisów pojedynczych składników jak działają i jakie mają skutki uboczne.
Gdyby opisy supli były prawdziwe to sami pakerzy, laski geniusze by chodzili po ziemi Kick ass
psychoakustyka - Pią Mar 23, 2018 8:07
Temat postu:
Spróbuj pół dawki albo jeszcze mniej. Ja jak pierwszy raz spróbowałem iron kicka to pół miarki mnie tak klepało że hey. Teraz wezmę 2 na raz zaczerwienie się jak burak poćwicz i ide bez problemu spać. Weż 1/4 miarki nie klepnie to na drugi dzien 1/2 aż osiagniesz maksium efektów bez skutków ubocznych. Każdy jest inny, na każdego co innego działa. Jeśli poczymś czuje się żle logicznym jest że próbuje mniejszą dawkę i jeśli dalej się źle czuje to odstawiam.
Drag is cool - Pon Kwi 02, 2018 22:11
Temat postu:
Problemów może być kilka

1. Mała ilość przyjmowanych cukrów jak i węglowodanów ,

2. Uczulenie na dany składnik/i ,

3. Mała ilość wypijanej wody ,

4. Jest szansa że osoba potrzebuje maksymalnie kilka składników pobudzających jak i polepszaczy myślenia itp. i organizm wariuje jak dostaje mniej więcej 30 składników ,

5. Jest szansa że jak przyjęłaś 10-12 g tyle ile producent zaleca przyjęłaś trzykrotnie większą dawkę niż ty potrzebujesz
(różnie bywa jedni mają uczulenie po danej substancji drugich boli głowa a trzecim czy czwartym nie jest nic )

6. Może łączysz to z czymś jeszcze i organizm wariuje

7.Może ostatnio przesadziłaś z spalaczami tłuszczu itp. i organizm jeszcze się nie zregenerował ,

8. Zaleca się przy braniu takich środków uzupełniać węglowodany co jakiś czas i spożywać witaminy .
MisieQ88 - Czw Kwi 05, 2018 7:08
Temat postu:
Ty masz taki problem, że za bardzo Cię klepiesz. Ja przykładowo już prawie wcale nie odczuwam smart drugów. Jedynie NZT POWER lekko działa, ale nie jest to to co „w opisie produktu w sklepiku” Hahah. Tak jak napisał dozer jak by wszystko działało tak jak w opisach to by nie wiadomo kto chodził po tym świecie.
maciass - Pią Cze 08, 2018 8:36
Temat postu:
Rozumiem, że masz wersje kapsułkową.

Spróbuj rozłożyć jedną dawkę na kilka mniejszych (np. 3) i bierz w równych odstępach czasu, gdy odczujesz spadek.

Bierz trochę prochu pod język albo wymieszaj z sokiem. Działa o wiele szybciej.

Dla mnie pełna porcja to za dużo. Po całym kapsie byłem rozkojarzony, lekko zdenerwowany. Więc tutaj obstawiałbym przyczynę.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Powered by phpBB 2.0 .0.22 © 2001 phpBB Group